İstanbul’un birçok kaliteli ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerden birisi de Başakşehir ilçesidir. Demir Anahtar İstanbul genelinde olduğu gibi Başakşehir ilçesinde de çilingirlik faaliyetlerinde bulunmaktadır. Çilingir hizmetleri sektöründe uzun bir zamandır yer alan bir firma olarak bu güne kadar edindiğimiz deneyim ve tecrübe ile sizlere profesyonel bir şekilde Başakşehir çilingir ve tamir hizmetleri vermekteyiz.

başakşehir çilingir width=

Başakşehir Çilingir ve Anahtar

Vermiş olduğumuz çilingir hizmetleri İstanbul geneline 7/24 olacak şekilde verilmektedir. Bu sebeple günün hangi saatinde olursa olsun Demir Anahtar ile iletişime geçerek çilingir hizmeti alınması mümkün olmaktadır. Fiyatlandırma noktasında gayet uygun bir aralıkta çalışmakta ve günün her saatinde verilen hizmetten aynı ücret alınmaktadır.

Demir Anahtar Çilingir Hizmetleri

Çilingir hizmetine çeşitli sebepler ile ihtiyacımız bulunmaktadır. Bunlardan bazılarını örnek olarak vermek gerekirse, anahtarınızı kaybettiğinizde, içerde unuttuğunuzda veya kilit içinde kırdığınızda ihtiyaç duyacağınız çilingir hizmetleri ihtiyacı oluşmaktadır En kısa süre de evinize gelen ekibimiz sayesinde profesyonel çilingir hizmeti alabiliyor, isteğinize bağlı olarak kilit değişim hizmeti veriyor, kapınıza zarar vermeden kilit açma, anahtar çıkarma ve kilit tamir hizmeti alıyorsunuz.

Verilmiş olan çilingir hizmetinin arkasından kilit değiştirmek gerekebilmektedir. Bu durumda Demir Anahtar olarak en kaliteli ve garantili kilitler kapılarınıza kullanılmakta, kesinlikle kalitesiz ürünler kullanılmamaktadır.

Kilit değişim hizmeti kapsamında ulusal ve uluslararası alanda kalitesi kabul edilmiş olan kilit sistemleri kullanıyor, kilit sistemlerine ait anahtarları kopyalayarak çoğaltma işlemini de yapıyoruz. Tüm çelik kapılar için kilit değişim hizmeti veren Başakşehir çilingir ile;

  • Oldukça hızlı ve kısa bir süre içerisinde hizmet almak mümkün olmaktadır.
  • Mobil çilingir hizmeti ile Demir Anahtar ile  anahtarınızı kaybetmeniz durumunda evinizi ve arabanızın dışında uzun süreler beklemeden çilingir hizmeti alabilirsiniz.
  • Başakşehir çilingir hizmetleri sunmakta olan Demir anahtar firması İstanbul geneline hizmet verdiği için hangi ilçe de olursanız olun kısa sürede hizmet alabilirsiniz.

Sunmuş Olduğumuz Tamir Hizmetleri

Kilit Değişim (barel değişimi)
Kapı Tamiri
Panel Değişimi
Menteşe tamiri
Çelik Kapı altı kesme
Oda kapısı tamiri
Rana kilit kapı tamiri
Multlock kapı tamiri
Dortek kapı tamiri hizmetleri profesyonel ve deneyimli kadro ile verilmektedir.

başakşehir çilingir