Hizmetlerimiz

Demir Anahtar olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikim ile sizlere hizmet etmekteyiz. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte yaşanan gelişmeler doğrultusunda hizmetlerimizin çeşitliliğini artırmaktayız. Hizmetlerimiz arasında kapı tamiri, şifreleme işlemleri, çilingir hizmetlerinin yanı sıra birçok hizmet İstanbul halkına en iyi şekilde ve kısa süre zarfında sunulmaktadır. İstanbul genelinde hizmet vermekte olan ender anahtar firmaları arasında bulunmaktayız hizmetimizin kalitesinin yanı sıra, ilk günden bu güne kadar müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta ve bu doğrultudan hiçbir zaman ayrılmamaktayız. Demir Anahtar olarak çilingir alanında son derece profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz. Verilen hizmet sadece çilingir alanı ile sınırlı kalmayarak birçok alanda son derece üst düzeyde hizmet vererek İstanbul genelinde çilingir, kapı, anahtar ve benzeri konularda çalışmaktayız. Demir anahtar olarak vermiş olduğumuz hizmetler;

Çilingir hizmeti Anahtar kopyalama; Demir anahtar olarak her tür anahtarın kopyalanması mümkündür.
Barel değişimi; Kapı da bulunmakta olan barel değişimi ihtiyacını oldukça kısa bir süre içerisinde karşılamaktayız.

Kilit Değişimi; her hangi bir sebepten kilit değiştirmek isteyen müşterilerimize çeşitli seçenekler bunarak yardımcı olmaktayız.

Yüksek güvenlikli kilit değişimi; Son zamanlarda oldukça fazla kullanılmakta olan yüksek güvenlikli kilit değişimi firmamız aracılığı ile oldukça güvenilir ve ekonomik olarak yapılmaktadır.

Çelik rozet değişimi; çelik rozet kısmında değişim ihtiyacı bulunması ile birlikte oldukça kısa bir süre içerisinde değişimin yapılması mümkün olmaktadır.

Bina girişi güvenlik sistemleri; bina girişinde kullanılmakta olan güvenlik sistemleri ile ilgili çalışma yapılmaktadır.

Hidrolik değişimi; Kapılarda bulunan hidrolik kısmında değişim yapılmaktadır.

Oda kapısı kilit değişimi; oda kapılarında bulunmakta olan kilitler istek doğrultusunda değiştirilebilmektedir.

Şifreli geçiş sistemleri; Şifreli geçiş sistemleri talep edilmesi durumunda oldukça hızlı ve ekonomik bir şekilde değişim sağlanmaktadır.

Yangın Kapısı montaj ve tamiri; Apartmanlarda bulunan yangın kapıları ile ilgili her türlü talep yerine getirilmektedir.

Yangın Kapısı güvenlik sistemleri; yangın kapılarında bulunmakta olan güvenlik sitemleri ile ilgili her türlü çalışma yapılmaktadır.
Cam kapı tamiri; evlerde veya iş yerlerinde bulunmakta olacak kapı tamiri Demir anahtar olarak yapılabilmektedir.

Şeklinde sıralanmaktadır. Demir anahtar olarak verilen her hizmet en kaliteli şekilde verilmekte ve garanti sunulmaktadır. Demir Anahtar olarak her türlü hizmetimiz en uygun fiyat aralıkları çerçevesinde sunulmaktadır Kapı tamiri fiyatları açısından en uygun hizmet Demir anahtar tarafından verilmektedir. Demir Anahtar olarak vermiş olduğumuz hizmetleri kısaca tanımlamak gerekirse;

Çilingir; Demir anahtar olarak çilingir hizmetlerimiz 7/24 olacak şekilde bulunmaktadır. Günün hangi saatinde olursa olsun ihtiyacınız olan çilingir hizmeti siz değerli vatandaşlarımıza en kısa sürede verilmektedir.

Anahtar; Demir Anahtar olarak her türlü anahtar çoğaltma işlemi yapılmaktadır. 15 dakika gibi kısa bir süre zarfında çoğaltmak istediğiniz anahtar kopyalanarak teslim edilmektedir.

Kilit Değişimi; Bazı durumlarda kullanılmakta olan kapı kilitlerinin değiştirilmesi gerekmektedir. bu gibi bir ihtiyacın bulunması durumunda Demir Anahtar olarak istediğiniz tipteki kilit kısa bir süre içerisinde takılmaktadır.

Çelik Kapı Tamiri; Çelik kapılarda zaman zaman bazı arızalar oluşmaktadır. Kapı tamiri hizmetleri de Demir Anahtar tarafından en ideal bir şekilde verilmektedir. Kapı tamiri fiyatları Demir Anahtar olarak en uygun koşullarda hesaplanmaktadır.