Pendik Çilingir İstanbul geneline hizmet vermekte olan Demir Anahtar kapı üzerine vermiş olduğu hizmet ile değerli İstanbul halkına hizmet vermektedir. Hizmet yelpazesi son derece geniş olan firmamız çilingir hizmeti  ile ilgili nerede ise her türlü hizmeti en güvenilir ve hızlı bir şekilde vermeyi kendisine ilke edinmiştir. Demir Anahtar İstanbul genelinde hizmet vermesi dolayısı ile Pendik şehrinde de son derece güvenilir hizmetini vermektedir. Kapı, kapı tamiri, şifreleme sistemleri, çilingir hizmetlerini en çağdaş metotlarla yapmakta ve bu alanda gelişime her daim açık bulunmaktadır. 7/24 kesintisiz bir şekilde hizmet Demir anahtar tarafından sunulmaktadır. Demir Anahtar yılların vermiş olduğu deneyim ve birikim ile  Pendik Çilingir hizmetlerini aralıksız olarak sunmaktadır.
Pendik Çilingir

Pendik  Çilingir ve Anahtar Hizmetleri

Anahtarınızı kaybettiğinizde, içerde unuttuğunuzda veya kilit içinde kırdığınızda ihtiyaç duyacağınız çilingir hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. En kısa süre de evinize gelen ekibimiz sayesinde profesyonel çilingir hizmeti alabiliyor, isteğinize bağlı olarak kilit değişim hizmeti veriyor, kapınıza zarar vermeden kilit açma, anahtar çıkarma ve kilit tamir hizmeti alıyorsunuz. Bu hizmetleri İstanbul içerisinde birçok yerden temin edilmesi mümkündür. Fakat Demir Anahtar ile bu hizmet en üst derece de kalitede ve hızlılıkta verilmektedir. Hizmet sadece çilingir hizmeti ile sınırlı kalmamaktadır. Her türlü kapı satışı ve tamirat işlemlerin de yapılmaktadır.

Tecrübeli ve Deneyimli Çilingir Hizmetleri

Kilit değişim hizmeti kapsamında ulusal ve uluslararası alanda kalitesi kabul edilmiş olan kilit sistemleri kullanıyor, kilit sistemlerine ait anahtarları kopyalayarak çoğaltma işlemini de yapıyoruz. Tüm çelik kapılar için kilit değişim hizmeti veren Pendik çilingir alanında oldukça uzmanlaşmış kadrosu ile her geçen gün hizmetlerini yürütmekte ve geliştirmektedir.

Sunmuş Olduğumuz Tamir Hizmetleri

Demir anahtar olarak Pendik halkının birçok ihtiyacını karşılamaktayız. Firmamızın geniş bir ağ içerisinde sunmuş olduğu hizmetler;

Kilit Değişim (barel değişimi)
Kapı Tamiri
Panel Değişimi
Menteşe tamiri
Çelik Kapı altı kesme
Oda kapısı tamiri
Rana kilit kapı tamiri
Multlock kapı tamiri
Dortek kapı tamiri hizmetleri profesyonel ve deneyimli kadro ile verilmektedir.

Pendik Çilingir