İstanbul’un en güzide ilçelerinden birisi olan Sultangazi çilingir ilçesi içerisinde hizmet vermekte olan Demir Anahtar olarak, çilingir hizmetleri veren, İstanbul’un tüm semtlerine çilingir hizmeti sunan profesyonel bir firma olarak çalışmaktayız. Çilingir hizmetleri sektöründe uzun bir zamandır yer alan bir firma olarak bu güne kadar edindiğimiz deneyim ve tecrübe ile sizlere profesyonel bir şekilde Sultangazi çilingir ve tamir hizmetleri vermekteyiz.
Sultangazi çilingir

Sultangazi Çilingir ve Anahtar

Vermiş olduğumuz çilingir hizmetleri İstanbul geneline 7/24 olacak şekilde verilmektedir. Bu sebeple günün hangi saatinde olursa olsun Demir Anahtar ile iletişime geçerek çilingir hizmeti alınması mümkün olmaktadır. Fiyatlandırma noktasında gayet uygun bir aralıkta çalışmakta ve günün her saatinde verilen hizmetten aynı ücret alınmaktadır.

Tecrübeli ve Deneyimli Çelik Kapı ve Tamir Hizmetleri

Anahtarınızı kaybettiğinizde, içerde unuttuğunuzda veya kilit içinde kırdığınızda ihtiyaç duyacağınız çilingir hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. En kısa süre de evinize gelen ekibimiz sayesinde profesyonel çilingir hizmeti alabiliyor, isteğinize bağlı olarak kilit değişim hizmeti veriyor, kapınıza zarar vermeden kilit açma, anahtar çıkarma ve kilit tamir hizmeti alıyorsunuz.

Kilit değişim hizmeti kapsamında ulusal ve uluslararası alanda kalitesi kabul edilmiş olan kilit sistemleri kullanıyor, kilit sistemlerine ait anahtarları kopyalayarak çoğaltma işlemini de yapıyoruz. Tüm çelik kapılar için kilit değişim hizmeti veren Sultangazi çelik kapı ve tamir firması ile;

  • Çok kısa sürelerde profesyonel çilingir hizmetleri alabilirsiniz.
  • Mobil çilingir hizmeti sayesinde anahtarınızı kaybetmeniz durumunda evinizi ve arabanızın dışında uzun süreler beklemeden çilingir hizmeti alabilirsiniz.
  • Sultangazi çilingir hizmetleri sunmakta olan Demir anahtar firması İstanbul geneline hizmet verdiği için hangi ilçe de olursanız olun kısa sürede hizmet alabilirsiniz.

Sunmuş Olduğumuz Tamir Hizmetleri

Demir anahtar olarak Sultangazi halkının birçok ihtiyacını karşılamaktayız. Firmamızın geniş bir ağ içerisinde sunmuş olduğu hizmetler;

Kilit Değişim (barel değişimi)
Kapı Tamiri
Panel Değişimi
Menteşe tamiri
Çelik Kapı altı kesme
Oda kapısı tamiri
Rana kilit kapı tamiri
Multlock kapı tamiri
Dortek kapı tamiri hizmetleri profesyonel ve deneyimli kadro ile verilmektedir.

Sultangazi çilingir