Demir Anahtar İstanbul geneline hizmet vermekte olan ender firmalar arasında yr almaktadır. İstanbul geneline hizmet vermekte olan Demir anahtar Tuzla çilingir piyasası içerisinde de oldukça önemli bir yere sahip bulunmakta olan bir çilingir ve kapı hizmetleri firmasıdır. Verilen hizmetin kaliteli ve uygun fiyatlı olmasından dolayı İstanbul içerisinde bulunmakta olan her ilçede bu hizmet talep edilmektedir. Çilingir hizmeti oldukça hızlı verilmesi gereken bir hizmettir. Kurulduğu ilk günden bu günlere kadar bu hizmetin hızlı sağlanmasını savunan Demir Anahtar İstanbul içerisinde hizmet vermekte olan en hızlı çilingir firmaları arasında yer almaktadır.
Tuzla Çilingir

Tuzla Çilingir ve Anahtar Hizmetleri

 Çilingir hizmeti çeşitli şekillerde oluşabilmektedir. Evinin kapısı ile ilgili sorun yaşamakta olanlar, arabalarının kapısını açamayanlar, evinin bir bölümündü bulunmakta olan bir kapı veya pencerenin hasarsız olarak açılmasını isteyenler ve buna benzer bir çok durumun çözümü çilingir hizmetlerinden geçmektedir. Bu hizmetin alınması ile son derece başarılı bir şekilde istenilen kapının açılması mümkündür. Çilingir hizmeti vermekte olan firmalar bir birinden farklılıklar göstermektedir. Bu hizmetlerin açılımı yapılacak olan kapının durumuna göre değişiklik göstermektedir. Piyasa içerisinde yaklaşık 300 farklı çeşit kapı olduğu bilinmektedir. Demir Anahtar her kapı için en uygun yöntem ile kapıları açmaktadır.

Çilingir Hizmetleri ve Çeşitleri

Tuzla çilingir firması olarak ihtiyacınız olan her zaman zarfında gece veya gündüz olmasına bakılmadan iletişim kurulması mümkün olmaktadır. Firmamız her mesafeye en hızlı şekilde ulaşabilecek araçları ve uzman personeli ile hangi saat ve gün olursa olsun sizlere hizmet vermekte ve ihtiyacınızı en kısa sürede çözmenizi sağlamaktadır.

Sunmuş Olduğumuz Tamir Hizmetleri

Demir anahtar olarak Tuzla halkının birçok ihtiyacını karşılamaktayız. Firmamızın geniş bir ağ içerisinde sunmuş olduğu hizmetler;

Kilit Değişim (barel değişimi)
Kapı Tamiri
Panel Değişimi
Menteşe tamiri
Çelik Kapı altı kesme
Oda kapısı tamiri
Rana kilit kapı tamiri
Multlock kapı tamiri
Dortek kapı tamiri hizmetleri profesyonel ve deneyimli kadro ile verilmektedir. Verilen tüm hizmetler marka ve Demir anahtar garantisi kapsamında verilmektedir. Her hangi bir aksama durumunda ekipler tekrardan yönlendirilmektedir.

Tuzla Çilingir